Warszawa

Gdańsk

Poznań

Szczecin

TOP 5 realizacji lokalnych

1. Taranko / ul. Lendziona / Gdańsk

Lokalizacja bezpośrednio przed Galerią Bałtycką. Reklama Firmy Taranko na powierzchni 70m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

2. Tall Ships Races / ul. Świętojańska / Gdynia

Realizacji kampanii ogólnopolskiej. Lokalizacja w Gdyni przy ul. Świętojańskiej liczy 180m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

3. Heineken Opener / Dworzec PKP / Gdynia

Każdego roku Trójmiasto jest chętnie odwiedzane przez turystów. Jedną z atrakcji w sezonie letnim jest słynny Heineken Opener Festival. Najodpowiedniejszą lokalizacją dla reklamy tej imprezy jest front Dworca Głównego w Gdyni.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

4. English Unlimited / al. Niepodległości / Sopot

Realizacja kampanii szkoły języków obcych. Lokalizacja przy al. Niepodległości to 70m2 powierzchni.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

5. Gdańsk / Słowackiego / Opel

Reklama Opel Haller. Lokalizacja w Gdańsku przy ul. Słowackiego.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

O Reklamie Pomorskiej

Reklama Pomorska Sp. z o.o. działa na rynku trójmiejskim już od 2005 roku. Należymy do grupy BP Media Sp. z o.o. dzięki czemu nasza działalność obejmuje również rynek ogólnopolski. Zajmujemy się reklamą zewnętrzną, a w wielkim formacie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Największe i najbardziej widoczne siatki wielkoformatowe prezentujące kampanie zarówno lokalnych (m.in. Ekolan, Invest Komfort, Semeko, Eurostyl, BMW Zdunek, Serwis Haller, Sony Centre Gdynia, LPP, Taranko), jak i ogólnopolskich klientów, które widzisz codziennie przemierzając ulicami Trójmiasta, to właśnie nasze nośniki, które czekają w naszej ofercie na reklamę Twojej firmy.

Zrealizujemy dla Ciebie zarówno standardowe, jak i ambientowe kampanie. Doradzimy i wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania, by stworzyć najskuteczniejszą kampanię. Zapewniamy kompleksową obsługę od projektu graficznego i wydruku, poprzez montaż i demontaż reklamy, jej oświetlenie i ubezpieczenie, aż po dokumentację zdjęciową kampanii.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio, gdzie znajdziesz zrealizowane kampanie w Trójmieście i poza nim.

O BP Media Group

BP Media: outdoor, billboardy, zewnętrzna reklama wielkoformatowa

citilight bilbordy reklamowe, reklama na bilbordach, bilbordy, reklama wielkoformatowa, reklama outdoorowa, outdoor reklama reklama wielkoformatowa Warszawa, reklama zewnętrzna Warszawa, oudoor Warszawa reklama zewnętrzna Poznań reklama wielkoformatowa Poznań bilbordy Poznań reklama zewnętrzna Szczecin outdoor Gdańsk

Created by boxfish.pl